Опис комплексу

complex

Житловий комплекс «Andorra» — це унікальний проект, який гармонійно поєднує в собі сучасні архітектурні рішення, передові технології та соціально-направлену політику цін. Житловий комплекс розташований в мікрорайоні «Центральний» по вул. Смілянська 122/3 з віддаленістю 10 хвилин від центру.

Поруч є все, що необхідно для комфортного життя сучасної людини. Розвинена інфраструктура представлена парком «Перемоги» , лікарнями, аптеками, школами , дитячими садочками, ринком, магазинами, залізничним вокзалом.

ЖК «Andorra» — стане ідеальним місцем для проживання не одного покоління. Лаконічна естетика, якісні матеріали, досконало продумана організація простору – це основні переваги комплексу.

Всі квартири проектувались з урахуванням сімейних потреб та пріоритетів. Ергономічні однокімнатні та двокімнатні квартири стануть ідеальним варіантом для молодих сімей. Для великих сімей є можливість об’єднання декількох квартир в одну. Для кращого освітлення, в усіх квартирах передбачені великі лоджії з панорамним склінням.

Жилий комплекс складається з 5 секцій по 10 поверхів кожна. Перший поверх – комерційна нерухомість та гаражі. Секції створюють незамкнене кільце з просторим, захищеним від вітрів, двором. Внутрішня територія представлена парковою зоною для автомобілів, дитячим ігровим майданчиком та місцями для відпочинку. Особлива увага приділення ландшафтному оточенню,яке представлене трав’яними газонами , деревами та асфальтними доріжками. Все це створює максимально комфортні умови для проживання майбутніх мешканців.

Покупка квартири в ЖК «Andorra» дозволить максимально та в повній мірі реалізувати концепцію високої якості життя та виключно комфортного середовища проживання.

Додаткові послуги