ЖК «Andorra» — стане ідеальним місцем для проживання не одного покоління. Лаконічна естетика, якісні матеріали, досконало продумана організація простору – це основні переваги комплексу.

Всі квартири проектувались з урахуванням сімейних потреб та пріоритетів. Ергономічні однокімнатні та двокімнатні квартири стануть ідеальним варіантом для молодих сімей. Для великих сімей є можливість об’єднання декількох квартир в одну. Для кращого освітлення, в усіх квартирах передбачені великі лоджії з панорамним склінням.

Житловий комплекс складається з окремих секцій. Перший поверх – комерційна нерухомість та гаражі. Секції створюють незамкнене кільце з просторим, захищеним від вітрів, двором. Внутрішня територія представлена парковою зоною для автомобілів, дитячим ігровим майданчиком та місцями для відпочинку. Все це створює максимально комфортні умови для проживання майбутніх мешканців.

Квартира у ЖК «Andorra» — це вигідно та перспективно!

2
4

Переваги

Надійний забудовник

Перспективні – новобудови від нашого забудовника завжди затребувані і ростуть в ціні; Законні – діємо в рамках законодавства і готові надати майбутнім власникам підтверджуючий пакет документів; Вигідні – наші об’єкти є високоліквідними.

Варіативне планування

Унікальна можливість обрати планування під свій стиль життя, з урахуванням майбутнього розвитку сім’ї. Ми маємо принципово різні модулі квартир у кожній із секцій!

Справедлива ціна

Конкурентна вартість та вигідне придбання житла на ранніх етапах будівництва. Можливість покупки нової сучасної та комфортної квартири в новобудові за доступною ціною.

Індивідуальне опалення

Лічильники на газ, воду і електрику, які дозволять мешканцям самостійно контролювати їх споживання і планувати свої витрати

Паркінг

Паркувальні місця загального користування та індивідуальні гаражі

Додаткові послуги

Можливість виконання будівельно-ремонтних робіт на етапі зведення будинку як додаткові послуги

Консультація спеціаліста

Отримайте відповіді на всі Ваші питання з нашим фахівцем з новобудов